Film kinowy Fairy Tail 01 "Kapłanka Feniksa":


Seria: filmy kinowe Fairy Tail.
Numer odcinka: 01.
Polski tytuł odcinka: Film kinowy Fairy Tail: Kapłanka Feniksa.
Japoński tytuł odcinka: 劇場版 FAIRY TAIL 鳳凰の巫女 (gekijouban fearii teiru: houou no miko).
Data premiery: 18.08.2012.
Czas trwania odcinka: około 90 minut.
Opening: "200 miles" by Jang Keun-Suk.
Ending: "Zutto Kitto" By Aya Hirano.
Powiązania z mangą: filler.
Opis odcinka: chwilowo brak.
Wyniki wyszukiwania plików (pomoc):
Język Typ Serwer Tłumaczenie Link
ONLINE mp4up Shizukage Fansubs oglądaj [HD]
ONLINE cda Shizukage Fansubs oglądaj [HD + SD]
ONLINE sibnet Shizukage Fansubs oglądaj [HD]
ONLINE vk Shizukage Fansubs oglądaj [HD + SD]


comments powered by Disqus
↑do góry
↑do góry
Szybki dostęp: kolejność oglądania, pierwsza seria, druga seria, trzecia seria, filmy kinowe, odcinki specjalne, rave master, openingi, endingi.
Podobne anime: Assassins Pride, Bleach, Black Clover, Boku no Hero, Dr. Stone, Eden's Zero, Enen no Shouboutai, Gintama, HunterxHunter, Kimetsu no Yaiba, Naruto, One Piece, Saga Winlandzka, Shingeki no Kyojin, The God of High School.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich udostępnianie. Można je również zablokować w ustawieniach przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.
Twoja Mała Japonia to grupa promująca kulturę japońską w Polsce. Naszym celem jest poszerzanie dostępności japońskich anime w ojczystym języku. Podejmujemy się tłumaczenia tylko i wyłącznie serii, które z różnych powodów nie zostały wydane oficjalnie, więc nie jesteśmy konkurencją dla oficjalnych wydawców, a ich uzupełnieniem. Dlatego również serie wydane oficjalnie po polsku są ze strony systematycznie usuwane, jak chociażby Przygody Sindbada. Na stronie pojawiają się tylko i wyłącznie polskie, fanowskie wersje językowe (napisy), by nie działać na szkodę międzynarodowym wydawcom, nie publikujemy wersji angielskich ani bez napisów (rawów). Jeśli mimo tego na stronie został naruszony czyjś dobry interes, prosimy o kontakt oficjalnego przedstawiciela na e-mail podany w dziale Kontakt.