Kolejność oglądania anime Fairy Tail

Oglądanie Fairy Tail należy rozpocząć od pierwszej serii, następnie przejść do drugiej serii (kolejne odcinki ukazują się w każdą sobotę), a w międzyczasie, na przykłady gdy pojawi się dłuższa przerwa w nadawaniu - dla umilenia oczekiwania można obejrzeć serię odcinków ova, film kinowy oraz serię anime, której akcja toczy się w świecie przypominającym ten z Fairy Tail - Rave Master.

Kolejność oglądania:
1. Pierwsza seria Fairy Tail.
2. Druga seria Fairy Tail.
3. Trzecia seria Fairy Tail.
4. Filmy kinowe Fairy Tail.
5. Odcinki specjalne.
6. Rave Master (ten sam autor).

Zapraszamy do oglądania!

Dodano: 18.01.2017
↑do góry
↑do góry
Szybki dostęp: kolejność oglądania, pierwsza seria, druga seria, trzecia seria, filmy kinowe, odcinki specjalne, rave master, openingi, endingi.
Podobne anime: Assassins Pride, Bleach, Black Clover, Dr. Stone, Enen no Shouboutai, Gintama, HunterxHunter, Jujutsu Kaisen, Kimetsu no Yaiba, Naruto, One Piece, Saga Winlandzka, Shingeki no Kyojin, The God of High School.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich udostępnianie. Można je również zablokować w ustawieniach przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.
Twoja Mała Japonia to grupa promująca kulturę japońską w Polsce. Naszym celem jest poszerzanie dostępności japońskich anime w ojczystym języku. Podejmujemy się tłumaczenia tylko i wyłącznie serii, które z różnych powodów nie zostały wydane oficjalnie, więc nie jesteśmy konkurencją dla oficjalnych wydawców, a ich uzupełnieniem. Dlatego również serie wydane oficjalnie po polsku są ze strony systematycznie usuwane, jak chociażby Przygody Sindbada. Na stronie pojawiają się tylko i wyłącznie polskie, fanowskie wersje językowe (napisy), by nie działać na szkodę międzynarodowym wydawcom, nie publikujemy wersji angielskich ani bez napisów (rawów). Jeśli mimo tego na stronie został naruszony czyjś dobry interes, prosimy o kontakt oficjalnego przedstawiciela na e-mail podany w dziale Kontakt.