wbijam.pl

Konkurs z okazji rozpoczęcia nowego Fairy Tail [zakończony]

[anime] Ostateczne wyniki konkursu.

Dobiegł końca konkurs z okazji wznowienia anime Fairy Tail, w którym wzięło udział ponad 300 użytkowników - do konkursu zakwalifikowanych zostało około 250 prac (można je znaleźć tutaj). Po długich naradach jury złożone z redakcji strony oraz zasłużonych użytkowników wybrało pięć ich zdaniem najlepszych chmurek (z trzydziestu dwóch, które wcześniej przeszły do rundy finałowej). Oto one:

MIEJSCE 1: Hanna T. z Gdańska.
NAGRODY: sześć figurek bohaterów Fairy Tail + japońskie słodycze.


MIEJSCE 2: Dominik S. z Zabrza.
NAGRODY: bransoletka Fairy Tail + japońskie słodycze.


MIEJSCE 3: Mariola K. z Kokoszki.
NAGRODY: podkładka pod mysz z Natsu + japońskie słodycze.


WYRÓŻNIENIE: Łukasz W. z Sokółki.
NAGRODY: japońskie słodycze.


WYRÓŻNIENIE: Weronika S. z Warszawy.
NAGRODY: japońskie słodycze.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy, nadesłano mnóstwo wspaniałych prac, w których stworzenie włożono wiele pracy i serca. Zapraszamy do brania udziału w kolejnych konkursach, które już niebawem powinny pojawić się na stronie.

Laureatów proszę o przesłanie na adres e-mail administratora danych do wysyłki. Paczki wyślemy po otrzymaniu wiadomości od wszystkich zwycięzców. Dodatkowo - jako że bransoletkę wygrał chłopak, a podkładkę pod mysz dziewczyna - proponujemy zamianę tych nagród między zdobywcą drugiego i trzeciego miejsca - ich wartość jest zbliżona, a słodycze nie zostaną wymienione (dajcie znać w e-mailu z danymi do wysyłki, czy taka zamiana Wam odpowiada).

Dodano: 07.04.2014

[anime] Runda finałowa konkursu.

Przyjrzeliśmy się wszystkim 256. pracom i zdecydowaliśmy, że trzydzieści dwie chmurki przejdą do ścisłego finału. Dzisiaj wieczorem wybierzem z nich trzy, których autorzy otrzymają wspomniane wcześniej nagrody. Uwaga: prace niepodpisane imieniem i pierwszą literą nazwiska w ogóle nie były brane pod uwagę, po prostu zostały uznane za zwykle chmurki (niezwiązane z konkursem). Poniżej lista chmurek z rundy finałowej. Wszystkie prace konkursowe można znaleźć w dziale "Chmurki".Dodano: 07.04.2014

[anime] Upłynął termin zgłaszania prac na konkurs.

O godzinie 21:00 upłynął termin składania chmurek konkursowych. Cieszymy się, że wzięło w nim udział tak wiele osób i mamy nadzieję, że dobrze się bawiliście. Jako że nadesłano kilkaset prac, a chcemy wszystkie dokładnie sprawdzić, wyniki zostaną podane na początku tygodnia (prawdopodobnie w poniedziałek). Wtedy też podamy szczegóły dotyczące odebrania nagród. Prosimy o cierpliwość.

Dodano: 05.04.2014

[anime] Konkurs z okazji wznowienia Fairy Tail!

By uczcić premierę kontynuacji Fairy Tail, postanowiliśmy zorganizować dla Was konkurs, w którym do wygrania będą cenne nagrody.

Nagrody:
1. miejsce: sześć figurek bohaterów z Fairy Tail (Natsu, Lucy, Erza, Happy, Gray i Plue) oraz Pocky Almond Crush:


2. miejsce: bransoletka Fairy Tail + Pocky Blueberry:


3. miejsce: podkładka pod mysz z wizerunkiem Natsu + Pocky Banana:


Zasady konkursu:
- konkurs rozpocznie się wraz z pojawieniem się w dziale "Chmurki" galerii z odcinka numer 176. Fairy Tail (w sobotę 5 kwietnia 2014 roku rano), a zakończy o godzinie 21:00 tego samego dnia - prace dodane po upłynięciu terminu zgłaszania nie zostaną zakwalifikowane do konkursu;
- by wziąć udział w konkursie, należy, wykorzystując galerię z odcinka 176., która będzie dostępna w dziale "Chmurki", wymyślić jakiś ciekawy podpis lub dialog (może być w formie komiksu) i nanieść go na wybrany obrazek/obrazki, a następnie wstawić pracę w owym dziale w komentarzach (komentarz powinien zawierać: imię i pierwszą literę nazwiska użytkownika, miejscowość zamieszkania oraz wysłaną na serwer Disqusa pracę - należy kliknąć obrazek pod formularzem komentarza);
- jeśli ktoś wciąż nie wie, czym są chmurki, przykłady można znaleźć na stronie o Shingeki no Kyojin (sprawdź);
- aby praca została zakwalifikowana do konkursu, należy ją dodać, będąc zalogowanym do swojego konta na disqus.com (konto można utworzyć podczas pisania komentarza) - chmurki dodane przez niezalogowanych użytkowników nie zostaną zaakceptowane;
- każdy użytkownik może zgłosić tylko jedną pracę, pozostałe nie będą brane pod uwagę;
- praca musi być zgodna z regulaminem działu "Chmurki";
- najlepsze prace wybierze jury składające się z redakcji strony oraz najbardziej zasłużonych użytkowników (członkowie jury nie mogą brać udziału w konkursie);
- lista laureatów zostanie ogłoszona w niedzielę 06 kwietnia;
- organizator zastrzega sobie prawo do przedwczesnego zakończenia konkursu, jeśli zgromadzona zostanie zadowalająca liczba prac.

Życzymy wszystkim miłej zabawy! Pytania na temat konkursu należy kierować na adres e-mail administratora.

Dodano: 02.04.2014
↑do góry
↑do góry
Szybki dostęp: kolejność oglądania, pierwsza seria, druga seria, trzecia seria, filmy kinowe, odcinki specjalne, rave master, openingi, endingi.
Podobne anime (shounen): 86, Akudama Drive, Appare Ranman, Assassins Pride, Black Clover, Bleach, Blue Lock, Chainsaw Man, Code Geass, Darwin's Game, Dr. Stone, Enen no Shouboutai, Fairy Tail, Gintama, Gleipnir, Heion Sedai no Idaten-tachi, HunterxHunter, Jigokuraku, Jujutsu Kaisen, Kami no Tou, Kimetsu no Yaiba, Kill la Kill, Magi, Mashle, Naruto, One Piece, Ousama Ranking, Plunderer, Shingeki no Kyojin, SpyxFamily, The God of High School, Yakusoku no Neverland.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich udostępnianie. Można je również zablokować w ustawieniach przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.
Twoja Mała Japonia to grupa promująca kulturę japońską w Polsce. Naszym celem jest poszerzanie dostępności japońskich anime w ojczystym języku. Podejmujemy się tłumaczenia tylko i wyłącznie serii, które z różnych powodów nie zostały wydane oficjalnie, więc nie jesteśmy konkurencją dla oficjalnych wydawców, a ich uzupełnieniem. Dlatego również serie wydane oficjalnie po polsku są ze strony systematycznie usuwane, jak chociażby Przygody Sindbada. Na stronie pojawiają się tylko i wyłącznie polskie, fanowskie wersje językowe (napisy), by nie działać na szkodę międzynarodowym wydawcom, nie publikujemy wersji angielskich ani bez napisów (rawów). Jeśli mimo tego na stronie został naruszony czyjś dobry interes, prosimy o kontakt oficjalnego przedstawiciela na e-mail administratora strony.