wróć do wiadomości


[anime] Ilustracja promująca sztukę teatralną Fairy Tail.

Zaprezentowano pierwsze zdjęcie w nowej roli aktora grupy D-Boys, Shuuto Miyazakiego, który w zbliżającym się wielkimi krokami przedstawieniu, Fairy Tail, zagra głównego bohatera, Natsu Dragneela. Sztuka zadebiutuje na deskach teatru tokijskiego już 30 kwietnia tego roku i będzie wystawiana aż do 9 maja.W pozostałych rolach:
- Atsushi Shiramata jako Gray Fullbuster;
- Naoya Gomoto jako Brain/Zero;
- Yamato Furuya jako Midnight;
- Ikkei Yamamoto jako Cobra;
- Kento Ono jako Hibiki Lates;
- Ren Ozawa jako Lyon Vastia;
- Hirofumi Araki jako Jellal Fernandes.

Dodano: 31.01.2016

comments powered by Disqus
↑do góry
↑do góry
Szybki dostęp: kolejność oglądania, pierwsza seria, druga seria, trzecia seria, filmy kinowe, odcinki specjalne, rave master, openingi, endingi.
Podobne anime: Assassins Pride, Bleach, Black Clover, Dr. Stone, Enen no Shouboutai, Gintama, HunterxHunter, Jujutsu Kaisen, Kimetsu no Yaiba, Naruto, One Piece, Saga Winlandzka, Shingeki no Kyojin, The God of High School.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich udostępnianie. Można je również zablokować w ustawieniach przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.
Twoja Mała Japonia to grupa promująca kulturę japońską w Polsce. Naszym celem jest poszerzanie dostępności japońskich anime w ojczystym języku. Podejmujemy się tłumaczenia tylko i wyłącznie serii, które z różnych powodów nie zostały wydane oficjalnie, więc nie jesteśmy konkurencją dla oficjalnych wydawców, a ich uzupełnieniem. Dlatego również serie wydane oficjalnie po polsku są ze strony systematycznie usuwane, jak chociażby Przygody Sindbada. Na stronie pojawiają się tylko i wyłącznie polskie, fanowskie wersje językowe (napisy), by nie działać na szkodę międzynarodowym wydawcom, nie publikujemy wersji angielskich ani bez napisów (rawów). Jeśli mimo tego na stronie został naruszony czyjś dobry interes, prosimy o kontakt oficjalnego przedstawiciela na e-mail podany w dziale Kontakt.