wróć do wiadomości


[anime] Piękna i drapieżna Minami Tsukui jako Erza w sztuce Fairy Tail!

Ujawnione zostało nazwisko kolejnej aktorki, która zagra w sztuce teatralnej Fairy Tail. Tym razem jest to Minami Tsukui, która zagra Erzę (zdjęcie poniżej). Trzeba przyznać, że dobór aktorów jest genialny. Pozostaje mieć nadzieję, że sztuka zostanie nakręcona i udostępniona na nośnikach. Przypominam, że przedstawienie będzie wystawiane od 30 kwietnia do 9 maja w teatrze tokijskim (w dzielnicy Ikebukuro). Zapraszam do komentowania.Dodano: 21.02.2016

comments powered by Disqus
↑do góry
↑do góry
Szybki dostęp: kolejność oglądania, pierwsza seria, druga seria, trzecia seria, filmy kinowe, odcinki specjalne, rave master, openingi, endingi.
Podobne anime: Assassins Pride, Bleach, Black Clover, Dr. Stone, Enen no Shouboutai, Gintama, HunterxHunter, Jujutsu Kaisen, Kimetsu no Yaiba, Naruto, One Piece, Saga Winlandzka, Shingeki no Kyojin, The God of High School.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich udostępnianie. Można je również zablokować w ustawieniach przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.
Twoja Mała Japonia to grupa promująca kulturę japońską w Polsce. Naszym celem jest poszerzanie dostępności japońskich anime w ojczystym języku. Podejmujemy się tłumaczenia tylko i wyłącznie serii, które z różnych powodów nie zostały wydane oficjalnie, więc nie jesteśmy konkurencją dla oficjalnych wydawców, a ich uzupełnieniem. Dlatego również serie wydane oficjalnie po polsku są ze strony systematycznie usuwane, jak chociażby Przygody Sindbada. Na stronie pojawiają się tylko i wyłącznie polskie, fanowskie wersje językowe (napisy), by nie działać na szkodę międzynarodowym wydawcom, nie publikujemy wersji angielskich ani bez napisów (rawów). Jeśli mimo tego na stronie został naruszony czyjś dobry interes, prosimy o kontakt oficjalnego przedstawiciela na e-mail podany w dziale Kontakt.