Kalendarz

1591397831
Fairy Tail (2018) 051: "Niezastąpieni przyjaciele" 00 dni 00:00:00 29.09.2019
Fairy Tail (2018) 050: "Połączone serca" 00 dni 00:00:00 22.09.2019
Fairy Tail (2018) 049: "Magia nadziei" 00 dni 00:00:00 15.09.2019
Fairy Tail (2018) 048: "Zniszczenie świata" 00 dni 00:00:00 08.09.2019
Fairy Tail (2018) 047: "Kiedy gaśnie ogień" 00 dni 00:00:00 01.09.2019
Fairy Tail (2018) 046: "Szalejący ogień smoka" 00 dni 00:00:00 25.08.2019
Fairy Tail (2018) 045: "Drzwi przysięgi" 00 dni 00:00:00 18.08.2019

Wiadomości dotyczące anime i mangi Fairy Tail

[anime] Zakończenie trzeciej serii i przyszłość...

W dniu dzisiejszym, wraz z odcinkiem 51., końca dobiegła trzecia, finalna seria anime Fairy Tail. Jednak czy ta trwająca już blisko dekadę, wspaniała przygoda z naszymi ulubionymi bohaterami została definitywnie zakończona? Niekoniecznie, bowiem wciąż wydawana jest kontynuacja przygód Natsu i spółki pod tytułem „Stuletnia misja”, która być może kiedyś doczeka się ekranizacji. Autor Fairy Tail, który pisze do niej scenariusz, wydaje również swoją kolejną mangę, Eden's Zero, która być może także doczeka się wersji animowanej. Pozostało nam uzbroić się w cierpliwość i regularnie zaglądać na Wbijam, gdzie będzie można znaleźć zawsze świeże nowinki z uniwersum.W tym miejscu chciałbym również podziękować wszystkim, którzy przez te długie lata zaglądali na stronę i razem z nami oglądali oraz dzielili się swoimi myślami na temat Fairy Tail. To był zaszczyt tłumaczyć tę serię dla tak wspaniałych fanów. Zachęcam również do oglądania innych wydawanych przeze mnie tytułów, które można znaleźć na dole w menu po prawej. Proszę również wszystkich, którym projekt TMJ leży na sercu i chcą, bym wciąż przygotowywał polskie wersje kilku serii na sezon, o wsparcie (szczegóły można znaleźć w dziale „Wspieraj stronę”). Dziękuję i do, mam nadzieję, rychłego napisania!

Dodano: 17.09.2019

[anime] Fairy Tail (2018) 051 "Niezastąpieni przyjaciele".

Już w najbliższą niedzielę, 29 września 2019 roku, o godzinie 07:00 (00:00 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany pięćdziesiąty pierwszy odcinek trzeciej serii Fairy Tail zatytułowany "Niezastąpieni przyjaciele". „Czterysta lat temu, podczas Festiwalu Króla Smoków, niegodziwe smoki odebrały mu wszystko, łącznie z jego człowieczeństwem. Ów samotny król, pochłonięty szaleństwem, aż po dziś dzień kontynuuje dzieło zniszczenia. By przerwać te łańcuchy smutku, Natsu przemienia uczucia przyjaciół w ogień i zadaje jeden, pełen uczuć cios! Łączące ich więzi staną się ich największą siłą!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię z nadchodzącego odcinka oraz krótki zwiastun, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 22.09.2019

[anime] Fairy Tail (2018) 050 "Połączone serca".

Już w najbliższą niedzielę, 22 września 2019 roku, o godzinie 07:00 (00:00 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany pięćdziesiąty odcinek trzeciej serii Fairy Tail zatytułowany "Połączone serca". „Czarny Smok w ułamku sekundy obraca w perzynę wszystkie statki w porcie! Mimo tego magowie się nie poddają i kontynuują przygotowania do swojej ostatniej nadziei, Fairy Sphere! Jednakże w szczelinie w czasie nieustępliwy Acnologia staje się jeszcze większym wyzwaniem dla grupy Natsu! Jak zakończy się ten piekielnie trudny pojedynek?! To ich uczucia przyniosą jutro!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię z nadchodzącego odcinka oraz krótki zwiastun, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 15.09.2019

[anime] Fairy Tail (2018) 049 "Magia nadziei".

Już w najbliższą niedzielę, 15 września 2019 roku, o godzinie 07:00 (00:00 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany czterdziesty dziewiąty odcinek trzeciej serii Fairy Tail zatytułowany "Magia nadziei". „Wewnątrz szczeliny w czasie, z losem świata na ramionach, zabójcy smoków rozpoczynają polowanie na smoka! W tym samym czasie w Magnolii cielesna postać Acnologii sieje chaos, przygotowując się do potężnego ataku niszczącego wszystko w zasięgu wzroku! Kto zwycięży w Festiwalu Króla Smoków, ludzie czy smoki? Bitwa o przyszłość wkracza w nową fazę!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię z nadchodzącego odcinka oraz krótki zwiastun, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 08.09.2019

[gry wideo] Powstanie gra RPG Fairy Tail!

Zgodnie z oficjalnymi informacjami należące do wydawcy KOEI Tecmo Games studio Gust pracuje nad grą RPG Fairy Tail z prawdziwego zdarzenia! Nadzór nad produkcją tytułu pełni sam autor przygód Natsu i spółki, Hiro Mashima, co zagwarantuje fanom spójność z oryginalną hisorią. Pozycja przewidziana została na praktycznie wszystkie największe platformy, w tym PlayStation 4, Nintendo Switch, a także komputery osobiste (poprzez platformę Steam). Premierę zapowiedziano na 2020 rok. Zapraszam do oglądania trailera i komentowania.

Dodano: 05.09.2019

[anime] Fairy Tail (2018) 048 "Zniszczenie świata".

Już w najbliższą niedzielę, 8 września 2019 roku, o godzinie 07:00 (00:00 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany czterdziesty ósmy odcinek trzeciej serii Fairy Tail zatytułowany "Zniszczenie świata". „Choć po zakończeniu bitwy miał nastać pokój, nadzieje na beztroskie świętowanie zostały z hukiem rozwiane! W tej samej chwili, w której na oczach Lucy zniknął Natsu, na niebie pojawiło się złowieszcze pęknięcie! Przez szczelinę wydostał się potężny ryk negatywnych emocji, wieszcząc rychły upadek świata! Rozpoczęło się odliczanie do końca świata!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię z nadchodzącego odcinka oraz krótki zwiastun, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 01.09.2019

[anime] Fairy Tail (2018) 047 "Kiedy gaśnie ogień".

Już w najbliższą niedzielę, 1 września 2019 roku, o godzinie 07:00 (00:00 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany czterdziesty siódmy odcinek trzeciej serii Fairy Tail zatytułowany "Kiedy gaśnie ogień". „Klątwa Sprzeczności wprawiła w ruch koła losu Zerefa oraz Mavis. Po zakończeniu bitwy z Natsu pozostają tylko we dwoje. Mavis wyjawia wszystkie swoje uczucia. Czy w ich sercach pojawi się więcej smutku? A może więcej rozpaczy? Tym, czego poszukiwali, była istota magii.” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię z nadchodzącego odcinka oraz krótki zwiastun, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 25.08.2019
↑do góry
↑do góry
Szybki dostęp: kolejność oglądania, pierwsza seria, druga seria, trzecia seria, filmy kinowe, odcinki specjalne, rave master, openingi, endingi.
Podobne anime: Assassins Pride, Bleach, Black Clover, Boku no Hero, Dr. Stone, Gintama, HunterxHunter, Kimetsu no Yaiba, Naruto, One Piece, Saga Winlandzka, Shingeki no Kyojin.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich udostępnianie. Można je również zablokować w ustawieniach przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.
Twoja Mała Japonia to grupa promująca kulturę japońską w Polsce. Naszym celem jest poszerzanie dostępności japońskich anime w ojczystym języku. Podejmujemy się tłumaczenia tylko i wyłącznie serii, które z różnych powodów nie zostały wydane oficjalnie, więc nie jesteśmy konkurencją dla oficjalnych wydawców, a ich uzupełnieniem. Dlatego również serie wydane oficjalnie po polsku są ze strony systematycznie usuwane, jak chociażby Przygody Sindbada. Na stronie pojawiają się tylko i wyłącznie polskie, fanowskie wersje językowe (napisy), by nie działać na szkodę międzynarodowym wydawcom, nie publikujemy wersji angielskich ani bez napisów (rawów). Jeśli mimo tego na stronie został naruszony czyjś dobry interes, prosimy o kontakt oficjalnego przedstawiciela na e-mail podany w dziale Kontakt.